Euroopa edukaim keskkonnaprogramm LIFE ootab projektitaotlusi

Avatud on Euroopa Liidu LIFE-programmi keskkonna- ja kliimaprojektide taotlusvoor, mille eelarve on tänavu 400 miljonit eurot. Paljusid seniseid projekte on saatnud edu ja kõrged tunnustused. „LIFE on Euroopa Liidu edukaim keskkonnaprogramm, kust toetust saanud projektid on toonud silmaga nähtavaid ja reaalseid tulemusi,“ ütles Keskkonnaministeeriumi kliima ja strateegilise planeerimise asekantsler Kristi Klaas ning lisas, et ühe riigi projektide tulemusi saavad korrata ja üle võtta ka teised liikmesriigid. Kõik uudised Keel EST

Euroopa edukaim keskkonnaprogramm LIFE ootab projektitaotlusi

Avatud on Euroopa Liidu LIFE-programmi keskkonna- ja kliimaprojektide taotlusvoor, mille eelarve on tänavu 400 miljonit eurot. Paljusid seniseid projekte on saatnud edu ja kõrged tunnustused.

„LIFE on Euroopa Liidu edukaim keskkonnaprogramm, kust toetust saanud projektid on toonud silmaga nähtavaid ja reaalseid tulemusi,“ ütles Keskkonnaministeeriumi kliima ja strateegilise planeerimise asekantsler Kristi Klaas ning lisas, et ühe riigi projektide tulemusi saavad korrata ja üle võtta ka teised liikmesriigid.

EST