Presidendi kõnevõistluse võitis Mia Marta Ruus Prantsuse Lütseumist

President Kersti Kaljulaidi üleskutse „Kirjuta Eestile“ parima kõne autor on Mia Marta Ruus Prantsuse Lütseumist. Tänavu kirjutasid noored Eesti kohast Euroopas ja kokku laekus üle kolmekümne kõne.Kõige enam leidsid töödes kajastust keskkonna, kliima ja sallivusega seotud teemad. Samuti oli hinge peal integratsioon ja ühiskonda sulandumine perekondadest, kus on teine kultuuritaust ning kuidas tunda ennast Eestis rohkem kaasatuna ja omaks võetuna.16–19 aastastele noortele suunatud kõnevõistluse parima kõne autor on Mia Marta Ruus Prantsuse Lütseumist.

Presidendi kõnevõistluse võitis Mia Marta Ruus Prantsuse Lütseumist

President Kersti Kaljulaidi üleskutse „Kirjuta Eestile“ parima kõne autor on Mia Marta Ruus Prantsuse Lütseumist. Tänavu kirjutasid noored Eesti kohast Euroopas ja kokku laekus üle kolmekümne kõne.

Kõige enam leidsid töödes kajastust keskkonna, kliima ja sallivusega seotud teemad. Samuti oli hinge peal integratsioon ja ühiskonda sulandumine perekondadest, kus on teine kultuuritaust ning kuidas tunda ennast Eestis rohkem kaasatuna ja omaks võetuna.

16–19 aastastele noortele suunatud kõnevõistluse parima kõne autor on Mia Marta Ruus Prantsuse Lütseumist.