President Kaljulaid on tänasest neljapäevani töövisiidil Ameerika Ühendriikides

President Kaljulaid on töövisiidil Ameerika Ühendriikides, kus kohtub Esindajatekoja spiikri Nancy Pelosiga, peab mitu avalikku esinemist ning osaleb ÜRO Naiste Staatuse Komisjoni töös. Lisaks on kavas kohtumised mitmete riikide juhtidega ning ÜRO juurde nimetatud saadikutega, et arutada Eesti kandideerimist ÜRO Julgeolekunõukogusse. „Liitlassuhted Ameerika Ühendriikidega on ja jäävad meie julgeolekupoliitika alustaladeks, seda nii kahepoolselt kui NATO-s. Tugevatest ning väärtustel põhinevatest atlandiülestest suhetest võidab nii Eesti, Euroopa tervikuna kui ka USA,“ ütles riigipea välispoliitika nõunik Lauri Kuusing.

President Kaljulaid on tänasest neljapäevani töövisiidil Ameerika Ühendriikides

President Kaljulaid on töövisiidil Ameerika Ühendriikides, kus kohtub Esindajatekoja spiikri Nancy Pelosiga, peab mitu avalikku esinemist ning osaleb ÜRO Naiste Staatuse Komisjoni töös. Lisaks on kavas kohtumised mitmete riikide juhtidega ning ÜRO juurde nimetatud saadikutega, et arutada Eesti kandideerimist ÜRO Julgeolekunõukogusse.

„Liitlassuhted Ameerika Ühendriikidega on ja jäävad meie julgeolekupoliitika alustaladeks, seda nii kahepoolselt kui NATO-s. Tugevatest ning väärtustel põhinevatest atlandiülestest suhetest võidab nii Eesti, Euroopa tervikuna kui ka USA,“ ütles riigipea välispoliitika nõunik Lauri Kuusing.