Välisminister Mikser avaldas kaastunnet Uus-Meremaa kolleegile

Välisminister Sven Mikser avaldas Uus-Meremaa välisministrile Winston Petersile kaastunnet Christchurchis toimunud tulistamisete pärast. "Avaldan siirast kaastunnet elu kaotanute peredele ja sõpradele ning soovin kannatanutele kiiret paranemist,“ seisab välisminister Sven Mikseri kirjas. „Oleme sel kurval ajal mõtteis kogu Uus-Meremaa rahvaga,“ sõnas Mikser. „Sellistel jõhkratel ja ebainimlikel tegudel ei ole kohta meie ühiskonnas,“ rõhutas välisminister. Christchurchis aset leidnud tulistamisetes on praeguse seisuga hukkunud vähemalt 49 inimest ja haavata saanud 20 inimest. Palume kõigil Christchurchis viibinutel anda lähedastele teada, et teiega on kõik korras. Kui teil ei õnnestu oma Christchurchis viibivate lähedastega ühendust saada, palun pöörduge välisministeeriumi numbril +372 5301 9999.   Lisainfo: Liisa Toots välisministeerium avalike suhete osakonna meedianõunik e-post: liisa.toots@mfa.ee Tel: +372 637 7628 Kõik uudised

Välisminister Mikser avaldas kaastunnet Uus-Meremaa kolleegile

Välisminister Sven Mikser avaldas Uus-Meremaa välisministrile Winston Petersile kaastunnet Christchurchis toimunud tulistamisete pärast.

"Avaldan siirast kaastunnet elu kaotanute peredele ja sõpradele ning soovin kannatanutele kiiret paranemist,“ seisab välisminister Sven Mikseri kirjas. „Oleme sel kurval ajal mõtteis kogu Uus-Meremaa rahvaga,“ sõnas Mikser. „Sellistel jõhkratel ja ebainimlikel tegudel ei ole kohta meie ühiskonnas,“ rõhutas välisminister.

Christchurchis aset leidnud tulistamisetes on praeguse seisuga hukkunud vähemalt 49 inimest ja haavata saanud 20 inimest.


Palume kõigil Christchurchis viibinutel anda lähedastele teada, et teiega on kõik korras. Kui teil ei õnnestu oma Christchurchis viibivate lähedastega ühendust saada, palun pöörduge välisministeeriumi numbril +372 5301 9999.

 


Lisainfo:

Liisa Toots
välisministeerium
avalike suhete osakonna meedianõunik
e-post: liisa.toots@mfa.ee
Tel: +372 637 7628